На Львівщині 15-річний хлопець повідомив поліцейським про наявність зброї та боєприпасів у будинку батька

Кримінал

60-річного батька неповнолітнього затримали в порядку ст. 208 КПК України

На Львівщині дзвінок неповнолітнього на «102» викрив арсенал зброї та боєприпасів.

Як повідомили у прокуратурі Львівської області, 20 травня цього року після конфлікту з батьком 15-річний хлопець зателефонував на спецлінію «102» та повідомив про наявність у будинку зброї і боєприпасів.

Оперативно прибувши на місце події, правоохоронці виявили та вилучили 5 патронів до пістолета Макарова калібру 9х18 мм. Крім цього, у помешканні виявили предмети, зовні схожі на дві гранати та два підривачі до них, димову гранату, майже 600 патронів різного калібру, два реактивних сигнальних патрони, пістолет, рушницю, 5 ножів, 8 магазинів до автоматичної зброї, приціл та приладдя для чищення зброї.

Усі вилучені предмети скеровано на експертне дослідження. 60-річного батька неповнолітнього затримали в порядку ст. 208 КПК України. За процесуального керівництва Пустомитівської окружної прокуратури йому повідомлено про підозру у незаконному придбанні та зберіганні бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

Читайте також: Сьогодні Львівщина проводжає в останню земну путь шістьох загиблих воїнів


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові хочуть перейменувати площу Данила Галицького
  2. Наступного дня після мобілізації загадково помер батько шести дітей зі Львова
  3. росія готується до нових масованих ударів, - Сирський
  4. Неподалік Львова вантажівка збила 5-річну дівчинку
  5. На Харківщині загинув Герой зі Львівщини Віталій Старух

Найчитаніше

  1. У Львівській області посилять перевірки автобусів та маршруток
  2. 17-річна українка за день потрапила у три ДТП
  3. Увага! У Львові безвісти зникла жінка
  4. У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
  5. У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері