На Львівщині невідомі скоїли напад на військовослужбовця ТЦК
Двоє невстановлених осіб атакували військовослужбовця, завдавши йому різані рани невідомим гострим предметом
Сьогодні, 17 лютого, у місті Жовква, близько 11:30, військовослужбовець Львівського РТЦК та СП супроводжував двох мобілізованих осіб до КНП «Жовківська лікарня» для проходження військово-лікарської комісії. Про це інформує Група комунікацій Львівського ОТЦК та СП.
Під час руху вулицею Львівська, о 11:45, на нього було скоєно зухвалий напад. Двоє невстановлених осіб атакували військовослужбовця, завдавши йому різані рани невідомим гострим предметом.
Ймовірна причина нападу – спроба створити умови для втечі одного з військовозобов’язаних, який мав пройти медичну комісію. Внаслідок нападу цей громадянин втік. Наразі він перебуває у розшуку.
"Цей злочин – не лише прояв боягузтва, а й відверта зневага до тих, хто щодня ризикує життям заради країни. Тисячі українців на передовій без вагань виконують свій обов’язок. Водночас у тилу знаходяться ті, хто обирає шлях ганебної втечі, не гребуючи навіть нападом на військових. Страх смерті – природний. Але удар у спину тим, хто захищає твою землю, – це не страх, це підлість.
Напад на військовослужбовця – це не просто злочин. Це зрада.
За цим фактом уже відкрито кримінальне провадження за статтею 125 Кримінального кодексу України. Паралельно триває службове розслідування у Львівському РТЦК та СП." - йдеться у повідомленні.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Львові покарали водія, який вирішив "проскочити" залізничний переїзд на заборонний сигнал
Водій автівки Dacia Logan проїхав залізничний переїзд, коли там горів червоний сигнал світлофора та почав опускатися шлагбаум
Опубліковано відео моменту ДТП за участі мотоцикліста на Львівщині
Сталася автопригода за участі з мотоциклістом у Сороках-Львівських біля Львова
У понеділок Львівщина попрощається з воїном Іваном Слоцьким
Передчасно відійшов у вічність військовослужбовець Слоцький Іван Іванович, 1993 р.н.
Коментарі
Каким образом тыловые крысы погонные соотносятся с передовой?! Разве что отправляют туда тех, кто не выбирал своей профессией армию!
Це жага до життя