На Львівщині сталася ДТП за участі неповнолітнього водія мотоцикла

Внаслідок ДТП із травмами різного ступеня важкості до лікарні Св. Пантелеймона м. Львова госпіталізовано водія та пасажира мотоцикла 1992 року народження

Вчора, 5 червня, близько 16:00 год., у с. Волиця (Давидівська ТГ Львівського району), сталася ДТП. Про це інформує Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Водій мотоцикла «Viper», неповнолітній мешканець с. Волиця 2009 року народження, рухаючись вулицею Шевченка, виїхав за межі проїзної частини дороги та перекинувся у кювет.

Внаслідок ДТП із травмами різного ступеня важкості до лікарні Св. Пантелеймона м. Львова госпіталізовано водія та пасажира мотоцикла 1992 року народження.

Обставини події встановлюються.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
  2. У США заявили, що ядерні погрози Росії є ознакою невпевненості та слабкості
  3. У Києві лікар не помітив перелом у воїна, внаслідок якого він помер
  4. На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
  5. Лукашенко зустрівся з представниками Зеленського

Найчитаніше

  1. Трагедія на Закарпатті: син раптово помер під час констатації смерті матері
  2. У ДТП на Львівщині загинув 19-річний водій автомобіля
  3. У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
  4. У ЄС перша країна закриває двері для українських чоловіків
  5. На Львівщині в озері потонула 17-річна дівчина