На Львівщині у ДТП постраждав 13-річний водій самоката

Внаслідок ДТП водія електросамоката госпіталізовано у лікарню Св. Миколая у м. Львова

Вчора, 5 червня, близько 17:54 год. у с. Дрогомишль (Яворівська ТГ Яворівського району), сталася ДТП. Про це інформує Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Автопригода відбулася за участю автомобіля «Lexus», під керуванням мешканця Київської області, 1994 року народження та електросамоката «Kukurin», під керуванням неповнолітнього мешканця м. Львів 2013 року народження.

Внаслідок ДТП водія електросамоката госпіталізовано у лікарню Св. Миколая у м. Львова.

Обставини події встановлюються.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
  2. У США заявили, що ядерні погрози Росії є ознакою невпевненості та слабкості
  3. У Києві лікар не помітив перелом у воїна, внаслідок якого він помер
  4. На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
  5. Лукашенко зустрівся з представниками Зеленського

Найчитаніше

  1. Трагедія на Закарпатті: син раптово помер під час констатації смерті матері
  2. У ДТП на Львівщині загинув 19-річний водій автомобіля
  3. У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
  4. У ЄС перша країна закриває двері для українських чоловіків
  5. На Львівщині в озері потонула 17-річна дівчина