На Рівненщині чоловік стріляв в автомобіль із працівниками ТЦК та поліцейським

Новини

48-річний солдат, який понад півтора року перебував у розшуку за втечу з частини, відкрив вогонь з автомата по службовому авто. Поранено двох людей.

На Рівненщині повідомили про підозру військовослужбовцю, який вчинив збройний напад на представників територіального центру комплектування та правоохоронця. Інцидент стався 29 квітня у Дубенському районі. Про це повідомляє Рівненська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.

Слідство встановило, що нападник ще у жовтні 2024 року самовільно залишив військову частину. Перебуваючи у статусі дезертира, він під’їхав на велосипеді до автівки з посадовцями та випустив кілька автоматних черг у бік транспортного засобу.

Унаслідок обстрілу двоє осіб отримали поранення уламками скла та були госпіталізовані. Ще двоє людей, які перебували в салоні, дивом не постраждали. Після скоєного чоловік намагався переховуватися у підвалі покинутого будинку, де його і наздогнали правоохоронці.

«Під час обшуку вилучили автоматичну зброю, майже 500 набоїв, гранату та предмет, схожий на глушник», — зазначили у прокуратурі.

«Його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 15, п. 1, п. 8 ч. 2 ст. 115 КК України (замах на вбивство) та ч. 4 ст. 408 КК України (дезертирство)», - йдеться в повідомленні.

Наразі прокурори вимагають для підозрюваного найсуворішого запобіжного заходу — тримання під вартою без права внесення застави. За сукупністю злочинів чоловіку загрожує тривале ув'язнення або навіть довічне позбавлення волі.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія не має доброї волі, її треба примушувати, - Зеленський
  2. Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
  3. Сирський обмежив термін перебування військовослужбовців на «нулі»
  4. Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
  5. У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”

Найчитаніше

  1. На Закарпатті горить відомий курорт
  2. У Києві аферист ошукав народну артистку України на понад шість мільйонів гривень
  3. На війні загинув Герой зі Львівщини Назар Стадник
  4. Увага! У Рівненській області розшукують озброєного чоловіка
  5. Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка