На росії знищено російський склад комплектуючих для дронів-камікадзе: деталі від ГУР
Російські війська регулярно використовують іранські дрони-камікадзе для атак по цивільній інфраструктурі України
На росії в Татарстані згорів склад із складовими ударних дронів-камікадзе Shahed на 16 мільйонів доларів США, повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.
“Вогнем було знищено 65 корпусів ударних дронів, а також двигуни, системи навігації та тепловізійні камери, призначені для виготовлення 400 безпілотників типу Shahed-136. Загальні втрати окупантів від знищення складу оцінюються у 16 мільйонів доларів США”, – йдеться у повідомленні.
Пожежа на військовому об’єкті стала черговим ударом по оборонно-промисловому комплексу росії. У ГУР підкреслили, що за кожен воєнний злочин проти українського народу агресор отримає справедливу відплату.
Нагадаємо, що російські війська регулярно використовують іранські дрони-камікадзе для атак по цивільній інфраструктурі України.
varta1.com.ua: Новини
Підозрюваним у вбивстві Ганула є військовий, який перебував у СЗЧ, - Нацполіція
Під час обшуку в нього вилучили пістолет, а також гранати
Стефанішина назвала рік вступу України до ЄС
Серйозність намірів ЄС також можна оцінювати по зусиллях Угорщини з блокування їх реалізації
росія не оточувала тисячі українських військових на Курщині, - Forbes
Українські війська, що вижили, покинули Курськ, залишивши техніку, але врятувавши тисячі життів
Найкоментованіше
- У Львові на Левадівське озеро повернули лебедів після зимівлі
- В Україні запустили кешбек на пальне: повний перелік АЗС та умови виплат
- У Львові шахед атакував СБУ
- ТЦК та поліція вилучатимуть в українців гучні мотоцикли та передаватимуть ЗСУ
- Росіяни продовжують бити по будівлях ТЦК: сьогодні атакували у Сумах (ФОТО)
Коментарі