На Стрийщині планують збудувати нову вітрову електростанцію потужністю до 10 МВт
Будівництво заплановане на п’яти ділянках за межами села Тишівниця
На Стрийщині планують збудувати нову вітрову електростанцію потужністю до 10 МВт. Про це 30 липня повідомили у Львівській ОВА.
Планується встановити чотири однакові вітрові турбіни типу Vestas V90 або Nordex N90 (або їхні аналоги) потужністю по 2–2,5 МВт кожна. Загальна потужність електростанції може сягати до 10 МВт. Крім турбін, передбачено будівництво лінії електропередач для передачі виробленої енергії. Територія будівництва охоплює п’ять земельних ділянок, розташованих поза межами населених пунктів села Тишівниця Стрийського району.
Громадські слухання з оцінки впливу на довкілля проєкту відбулися 30 липня у форматі відеоконференції. Загалом громадські обговорення тривають 25 робочих днів — зауваження та пропозиції можна подавати до 21 серпня включно.
Читайте також: На Львівщині чоловіка, який ігнорував повістки від ТЦК, засудили на три роки
«Процедура оцінки впливу на довкілля — це важливий демократичний інструмент, що дозволяє врахувати екологічні ризики ще на етапі планування діяльності. Проведення громадських слухань є невід’ємною частиною цього процесу, адже саме участь громадськості забезпечує прозорість рішень, довіру до проєктів та реальне врахування інтересів людей», — зазначив директор департаменту екології Львівської ОДА Володимир Корда.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Статус УБД хочуть надавати цивільним, які конфіденційно співпрацювали з розвідкою та СБУ
- У Києві пʼяний водій BMW збив двох велосипедистів, один - загинув (ВІДЕО)
- У Генштабі спростували інформацію про звільнення Сирського та Гнатова
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
Найчитаніше
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- На Львівщині сталася смертельна ДТП
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
Коментарі