На Тернопільщині 18-річна дівчина побила неповнолітнього хлопця

Кримінал Новини

Потерпілого направлено на проходження судово-медичної експертизи з метою виявлення тілесних ушкоджень

У Тернопільській області до начальника сектору ювенальної превенції районного управління звернулися очевидці події і розповіли про те, що неподалік громадського закладу у Копичинцях дівчина накинулася на неповнолітнього хлопця, завдаючи йому удари руками та ногами. Про це інформує Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Потерпілим виявився місцевий 15-річний школяр. Нападниця – 18-річна жителька одного з сіл громади.

Потерпілого направлено на проходження судово-медичної експертизи з метою виявлення тілесних ушкоджень.

Проводиться досудове розслідування.

Якщо провину дівчини буде доведено, то за умисне завдання побоїв  їй загрожує  штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до двохсот годин, або виправні роботи на строк до одного року.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Н
Неборака

Хто зна за що вона його побила. То ж не з доброго дива підійшла і почала бити. Щось таки між ними сталося.

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
  2. Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
  3. В Україні змінять виплату соціальної допомоги
  4. Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
  5. Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні

Найчитаніше

  1. На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
  2. З понеділка повністю припинять пропуск пасажирських автобусів до Польщі через «Шегині»
  3. У Львові стався напад на працівниць контролю ЛКП “Львівавтодор” (ВІДЕО)
  4. В Україні змінять виплату соціальної допомоги
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад два роки вважався безвісти зниклим