На Тернопільщині 18-річна дівчина побила неповнолітнього хлопця

Кримінал Новини

Потерпілого направлено на проходження судово-медичної експертизи з метою виявлення тілесних ушкоджень

У Тернопільській області до начальника сектору ювенальної превенції районного управління звернулися очевидці події і розповіли про те, що неподалік громадського закладу у Копичинцях дівчина накинулася на неповнолітнього хлопця, завдаючи йому удари руками та ногами. Про це інформує Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Потерпілим виявився місцевий 15-річний школяр. Нападниця – 18-річна жителька одного з сіл громади.

Потерпілого направлено на проходження судово-медичної експертизи з метою виявлення тілесних ушкоджень.

Проводиться досудове розслідування.

Якщо провину дівчини буде доведено, то за умисне завдання побоїв  їй загрожує  штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до двохсот годин, або виправні роботи на строк до одного року.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Н
Неборака

Хто зна за що вона його побила. То ж не з доброго дива підійшла і почала бити. Щось таки між ними сталося.

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Уряд виділив майже 7 млрд грн на підтримку зарплат освітян та соцпрацівників
  2. У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
  4. Сокільники збудують власні сучасні очисні споруди та позбудуться інфраструктурної залежності
  5. Мінекономіки ускладнило вимоги для бізнесу щодо бронювань працівників

Найчитаніше

  1. Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
  2. На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
  3. Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
  4. У ЄС перша країна закриває двері для українських чоловіків
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим