На тлі корупційного скандалу: на Волині правоохоронці перевірять рішення МСЕК і ВЛК
Такі заходи ухвалили під час термінової наради
У Волинській області перевірять роботу медико-соціальних експертних комісій та військово-лікарських комісій. Таке рішення ухвалене на тлі корупційного скандалу на Хмельниччині. Про це повідомив голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко.
“Корупційний випадок з МСЕК в одній з областей сколихнув всю країну. Цинізм та зухвалість ситуації просто вражає”, - написав він у соцмережі.
За результатами наради із керівниками правоохоронних органів, ТЦК та СП, головними лікарями медзакладів, керівниками медико-соціальних експертних комісій Волині, начальниками РВА та начальником обласного управління охорони здоров’я правоохоронцям доручено розпочати роботу з перевірки рішень МСЕК і ВЛК.
“У разі виявлення фактів необгрунтованого ухвалення таких рішень – ініціювати перегляд. Також невідкладно розпочинається робота з викриття корупційних правопорушень у сфері службової діяльності системи МСЕК та військово-лікарської експертизи”, - йдеться у повідомленні.
Читайте також: що відомо про очільницю обласної МСЕК з Хмельниччини, яка викидала сумки з грошима
Управлінню охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації доручили посилити моніторинг рішень МСЕК та ВЛК.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі