На заході країни настоятелька храму досі молиться за Медведчука
Прихильно ставиться до сім'ї Медведчуків
![](/uploads/media/8d/62/8d622ffb75a569a411ec67eab8aa1dc3_w640.jpg)
Настоятелька Зимненського монастиря УПЦ МП Стефана (Бандура) заявила, що продовжує молитися зрадника Віктора Медведчука. Про це повідомляють у сюжеті телеканалу Конкурент.
Настоятелька храму і досі прихильно ставиться до сім'ї Медведчуків.
Родину Медведчуків бачили у монастирі на Волині у 2020 році та багато разів раніше. Тому в настоятельки спитали, чи підтримують вони зв'язок і зараз. На що Стефана відповіла, що продовжує молитися за зрадників по цей день.
« Я, як Бога не зраджую, так і людей не зраджую, які допомагають, я за них молюся. Зв’язку у нас немає, але я за них молюся щоденно. Бо вони дуже багато зробили для відродження обителі», – відповіла ігуменя.
Читайте також: у поліції та УПЦ МП прокоментували бійку в храмі у Хмельницькому
Настоятелька не стала вдаватися у подробиці, як саме Медведчуки допомагали, проте розповіла, що сім'я посприяла зробити ремонт у соборі, адже той був у аварійному стані.
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/46/c3/46c3432e7b23b0e3b6c6f223be69a3be_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/17/7a/177aaac1a00c3ac65d2c723d44db7eaa_w640.jpg)
Увага! Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!