На заході України ТЦК залучив бандита для отримання згоди чоловіків на мобілізацію (ВІДЕО)

Працівники ТЦК, патрульна поліція та бандит...

Чернівецький ТЦК та СП потрапив у скандал, опубліковано відео, де працівники ТЦК та патрульна поліція нібито залучили до співпраці бандита, який вибивав з чоловіка згоду на мобілізацію.  Про це пише ТСН.ua.

Подія мала місце у липні 2022 року, втім його стали поширювати лише зараз.  

На записі камери спостереження, датованому 30.07.2022 року, видно, що чоловіка, якого привезли у наручниках, били працівники ТЦК, правоохоронці, а також невідомий чоловік у цивільному одязі. 

Саме цей чоловік нібито є злочинцем, який допоміг вибити згоду з потерпілого. Після побиття, затриманий підписав документи, які йому дали правоохоронці. 

У Чернівецькому ТЦК та СП 9 жовтня зазначили, що подія відбулась 31 липня 2022 року. По даному факту відкрито кримінальне провадження, однак повідомлень про нього до Чернівецького обласного ТЦК та СП не надходило. 

«У зв’язку з опублікуванням відео та наявністю кримінального провадження зараз проводиться службова перевірка з метою встановлення обставин події. Керівництво Чернівецького обласного ТЦК та СП категорично засуджує будь-які прояви порушення чинного законодавства України і проводить рішучі заходи щодо недопущення правопорушень та злочинних дій серед військовослужбовців і працівників ТЦК та СП», - йдеться у коментарі.

Читайте також: у Тернополі 6 жовтня люди в формі «запакували» у мікроавтобус чоловіків. 

У відділі комунікації поліції Чернівецької області  підтвердили, що влітку дійсно було відкрито таке кримінальне провадження, але матеріали потім були передані до ДБР. 

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також