На заході України в організаторів нелегального переправлення чоловіків за кордон виявили автомат і снайперську гвинтівку

В незаконній оборудці був задіяний один з заступників міського голови міста Сокиряни

Завдяки інформації оперативного підрозділу Чернівецького прикордонного загону, прикордонники затримали громадянина України, якого намагалися переправити з України до Молдови в обхід пунктів пропуску на ділянці відділу Сокиряни.

В подальшому, використовуючи наявну оперативну інформацію, прикордонники викрили всіх учасників протиправної схеми з незаконного переправлення осіб через державний кордон.

Як повідомляє ДПСУ, в незаконній оборудці був задіяний один з заступників міського голови міста Сокиряни Чернівецької області, який, використовуючи службове становище, допомагав «клієнтам» дістатися кордону. А головний організатор схеми, житель Хмельницької області, підшукував охочих незаконно потрапити до Молдови та надавав вказівки щодо часу та маршрутів руху. За свої послуги ділки брали по 7 тисяч доларів США з людини.

Була проведена низка обшуків за місцями проживання фігурантів кримінального провадження. За результатами обшуків виявлено та вилучено автомат АКМС калібру 7,62 мм., снайперська гвинтівка СВД, гвинтівка Мосіна, карабін Вінчестер, пристрій для відстрілу гумових куль Escort Magnum та кілька сотень набоїв до вказаної зброї. Крім цього вилучені мобільні телефони та автомобіль, які використовувалися в протиправній діяльності.

Читайте також: Судитимуть чоловіка з Кривого Рогу, який планував теракт проти працівників ТЦК на Львівщині

Головних фігурантів справи затримано. Їм оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за частиною 3 статті 332 ККУ.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
  3. Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
  4. Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
  5. Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський