На Закарпатті двоє людей померло від укусу комах

Два випадки зафіксували в Мукачеві та на Тячівщині

Фото ілюстративне

За минулу добу у Закарпатській області зафіксовано два смертельні випадки через укус оси. Про це повідомляє «prozak», з посиланням на повідомлення «Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги».

Перший випадок стався у Мукачеві. Тут 56-річний чоловік працював на городі і його в око вкусила оса. Не так давно чоловіка вже кусав шершень і тоді медикам вдалося його врятувати. Цього ж разу після укусу чоловік помер через анафілактичний шок.

Інший випадок стався в селі Вонігово, на Тячівщині. Чоловіка оса вкусила за потилицю. Чоловікові було погано, але він звернувся до лікарів аж через годину після укусу. Медикам не вдалося врятувати його життя.

Всього медики від початку травня виїжджали вже 161 раз на виклики після укусів комах.

Якщо вас вкусила оса або шершень, то потрібно витягнути жало, якщо воно залишилося під шкірою. Промити рану водою з милом. Прийняти антигістамінні препарати. Пити багато води та солодкого чаю.

Найбільш небезпечні укуси у голову, шию, грудну клітку, живіт. Це може призвести до набряку дихальних шляхів і смерті від задухи, — повідомляють медики. 

Нагадаємо, на Львівщині зареєстрований випадок небезпечної інфекції

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена