Наразі за Україну боряться представники 52-ох країн світу — Міноборона
Зокрема, це військові з Польщі, країн Балтії, з далеких країв, зі Скандинавії, Великобританії, а також чимало американців
Боротися за Україну прибули військові з Польщі, країн Балтії, зі Скандинавії, а також з Великої Британії та США.
Добровольці з усього світу приїжджають до України і вступають до лав Інтернаціонального легіону, щоб воювати проти російських окупантів.
Наразі, за Україну борються представники 52-ох країн світу.
Про це повідомляє заступниця міністра оборони Ганна Маляр, з посиланням на прессекретаря «Легіону» Антона Мироновича.
За його словами, іноземним військовим видають після вирішення юридичних питань екіпірування і зброю. Опісля легіонери проходять спеціальну підготовку, а потім утворюються військові підрозділи.
«Добровольці з усього світу прибувають у нашу країну, аби допомогти нашим воїнам викинути окупантів з української землі. Добровольці стають до лав Інтернаціонального легіону оборони України. Спершу вони узгоджують усі юридичні питання служби в легіоні, потім отримують усе належне екіпірування і зброю. Після цього розпочинається спеціальна підготовка та злагодження підрозділів», — розповідає Миронович.
Станом на 10 березня, за Україну воюють представники 52 країн світу. Це, зокрема, військові з Польщі, країн Балтії, з далеких країв, зі Скандинавії, багато людей з Великої Британії, а також чимало американців.
«Кожний доброволець з-за кордону прибуває з єдиною метою: допомогти Україні у збройній боротьбі. Вони всі мають бажання боротися, якнайкраще допомагати українським військовим, вони хочуть бути корисними якнайшвидше. Вони роблять все, аби якнайшвидше опинитися на передовій», — зазначає прессекретар Легіону.
Нагадаємо, поповнити лави добровольців виявили бажання і притомні білоруські оборонці та мисливці, які не підтримують режим диктатора Лукашенка.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі