Наскільки постраждали міста України: проаналізовано дані з супутників
Супутниковий центр ООН UNOSAT показує рівень руйнувань українських міст впродовж війни за знімками з космосу, це попередні дані. Про це за повідомленням Інституту підготовки й досліджень ООН пише Українська правда.
Відповідно до супутникових знімків, у Київській області найбільше зруйновано село Горенка (Бучанський район області): там пошкодження спостерігаються на 77% території.
Ірпінь постраждав на 71%
Гостомель – на 58%.
Захід Києва постраждав на 1,4%. У Бучі руйнування оцінюються у 26%.
У Чернігові, за оцінкою з космосу, зазнали руйнувань 21% об'єктів. Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко після відступу росіян від міста оцінював руйнування у 70%.
У Маріуполі станом на 3 квітня руйнування оцінювалися у 22%, відповідно до супутникових знімків. Влада міста ще в березні оцінювала руйнування у 80-90%.
Є також первинні й, вочевидь, застарілі дані щодо руйнувань у Харкові (4% півночі міста станом на 23 березня), Сумах (0,4:% станом на 22 березня), окупованому росіянами Донецьку (0,17% станом на 26 березня).
Харків і Маріуполь продовжують зазнавати постійних обстрілів.
На сайті інституту зараз немає даних щодо руйнувань в інших містах України.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Хмельниччині безкоштовний адвокат вимагав у клієнта $6 тисяч
У жовтні 2025 року чоловіка призначено безоплатно державним захисником підозрюваного у незаконному переправленні осіб через державний кордон
На Хмельниччині батько продав неповнолітнього сина з метою трудової експлуатації
Він свідомо здійснив передачу своєї неповнолітньої дитини третій особі з метою її подальшого використання для трудової експлуатації
У Луцьку росія знищила термінал Нової пошти
Всі співробітники перебували в укриттях в момент влучання і не постраждали
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщину з російського полону повернувся воїн Андрій Голаєвич
Коментарі