НБУ вводить ліміти на перекази з карти на карту
Обмеження вводиться з 1 жовтня
Національний банк України ввів ліміт у 150 тисяч гривень на місяць для переказів фізичних осіб «з карти на карту» (P2P). Обмеження вводиться з 1 жовтня на півроку, повідомляє НБУ.
З 1 жовтня 2024 року Національний банк України тимчасово на пів року встановлює ліміт у 150 000 грн на місяць для переказів фізичних осіб «з карти на карту» (також відомі як P2P, C2С).
Ліміт діє лише на вихідні перекази за усіма рахунками клієнта, відкритими в одному банку, на рахунки інших фізичних осіб.
Ліміт не застосовується до рахунків волонтерів, які відповідають критеріям, визначеним постановою, та осіб, щомісячні доходи яких з підтверджених джерел перевищують суму встановленого обмеження. А також у разі переказу коштів між власними рахунками клієнта, відкритими в одному банку, та до переказів юридичних осіб. Операції за реквізитами IBAN не обмежуються.
За даними НБУ, 98% банківських клієнтів здійснюють щомісяця перекази, які не перевищують вказану суму, отже, встановлені обмеження в жодному разі не вплинуть на їхню фінансову активність.
Читайте також: до 33-ї річниці незалежності України НБУ випустив оновлені банкноти з патріотичним гаслом.
«Дропи» – це люди, які за оплату передають реквізити та дані своїх карткових рахунків у користування третім особам. Ці рахунки використовують як «транзитні» для переказу та «відмивання» незаконних коштів. Масштаби проблеми використання «дропів» оцінити складно через імітацію звичайної поведінки фізичної особи, проте загалом по системі йдеться про десятки тисяч «сплячих» та вже активних рахунків.
varta1.com.ua: Новини
Шампуні для волосся – основні різновиди та де обрати
Догляд за волоссям має не менше значення, аніж, приміром, за тілом чи ротовою порожниною. Саме тому важливо використовувати якісні та, що головне, підхожі шампуні. І таких засобів, на щастя, є вдосталь. Зостається тільки правильно обрати.
Українським чоловікам за кордоном планують скасувати умову наявності ВОД для видачі паспорта
Чернишов підкреслив, що сьогоднішня заборона не працює на повернення чоловіків
Українським поліцейським підвищать зарплати
Посадовий оклад поліцейського має бути не менше 30 280 грн
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Росія розпочала велику примусову мобілізацію
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
Найчитаніше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Росія розпочала велику примусову мобілізацію
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
Коментарі