Не ТЦК: у поліції пояснили відео затримання чоловіка у Львові (ВІДЕО)

Версія правоохоронців

У Мережі було розміщено відео зі Львова, де патрульні спільно із військовими затримують чоловіка. У коментарях та деяких підписах звучали звинувачення, що таким чином набирають людей до війська. Проте в прес-службі Патрульної поліції України це офіційно спростували .

«Розповідаємо деталі цієї події. У Львові на вулиці Шпитальній патрульні побачили конфліктну ситуацію. До них звернувся чоловік у військовій формі та повідомив, що інший чоловік, що проживає у готелі на вулиці Котлярській, перебуваючи в нетверезому стані, ображав адміністратора готелю, пошкодив стіни номера, нецензурно лаявся, тому вони його вивели з готелю та намагаються вгамувати», - повідомили у поліції.

Конфлікт продовжився надворі. Вже у присутності патрульних чоловік продовжував поводитися неадекватно, ображав присутніх, міг зашкодити собі та іншим особам.

Ще один ракурс тієї ситуації:

В поліції пояснили, що згідно Закону України «Про Національну поліцію», патрульні прийняли рішення застосувати фізичну силу для затримання порушника.

Читайте також: СБУ та ТЦК навідалися до одного з найдорожчих закладів Києва (ВІДЕО)

«Затриманого чоловіка доставили в управління поліції та викликали бригаду швидкої для надання йому допомоги. Також було встановлено особу затриманого — він виявився солдатом однієї із військових частин. Військовослужбовці, що допомагали екіпажу поліції, ніякого відношення до ТЦК не мають.  Враховуючи це, просимо не розповсюджувати неперевірену інформацію та не перекручувати справжні обставини цієї події», - додали у прес-службі представників закону.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також