Нічний терор 25 травня: росія випустила по Україні рекордну кількість засобів повітряного нападу

Сили оборони України збили 45 крилатих ракет і знешкодили 266 ворожих дронів. Постраждали десятки населених пунктів

У ніч на 25 травня (із 20:40 24 травня) противник здійснив комбінований удар по Україні із застосуванням 367 засобів повітряного нападу. Зафіксовано влучання засобів повітряного нападу в 22 локаціях, а також падіння збитих ракет і дронів у 15. Про це  повідомили у Повітряних силах України.

Так, для атаки росія застосувала:

  • 9 балістичних ракет Іскандер-М/KN-23 (район пусків — Курська область)
  • 55 крилатих ракет повітряного та морського базування Х-101, «Калібр» із літаків стратегічної авіації Ту-95, ТУ-160 (райони пусків — Саратовська область)
  • 1 крилата ракета Х-22 із літака Ту-22М3 (із повітряного простору над акваторією Чорного моря)
  • 4 керовані авіаційні ракети Х-59/69 із літаків тактичної авіації (піски з північного напрямку)
  • 298-ма ударними БпЛА типу «Shahed» і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

За попередніми даними станом на 09:00 протиповітряною обороною збито 45 крилатих ракет Х-101, “Калібр”, а також 2 ракети Х-59/69 (локаційно втрачено).

Також у результаті бойової роботи знешкоджено 266 ворожих БпЛА типу Shahed та інших — у всіх регіонах країни:

  • 139 знищено вогневими засобами ураження;
  • 127 — подавлені або локаційно втрачені засобами радіоелектронної боротьби (РЕБ).

Внаслідок ворожої атаки постраждали більшість регіонів України.

Зафіксовано влучання засобів повітряного нападу в 22 локаціях, а також падіння збитих ракет і дронів у 15.

На жаль, цієї ночі, через атаку росіян є загиблі та постраждалі, серед них діти

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також
Масована атака рф по Україні забрала життя дітей і дорослих, зруйновано десятки будинків: яка ситуація у регіонах (ФОТО)

Масована атака рф по Україні забрала життя дітей і дорослих, зруйновано десятки будинків: яка ситуація у регіонах (ФОТО)

У ніч на 25 травня росія здійснила потужний обстріл України ракетами та дронами. Постраждали кілька областей, є загиблі, зокрема діти, та великі руйнування цивільної інфраструктури

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
  3. Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
  4. Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
  5. Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський