Одна країна захотіла «прийняти» ченців УПЦ МП з Києво-Печерської лаври
Таке рішенн прийняв синод Білоруської православної церкви
Вчора, 4 липня, Синод Білоруської православної церкви, яка належить до Московського патріархату, оголосив про свою готовність «прийняти» ченців УПЦ МП, які мають залишити Києво-Печерську лавру. Про це повідомили у зверненні Синоду Білоруської православної церкви.
Там «з глибоким сумом» сприймають події, що відбуваються в Києво-Печерській лаврі. Також вони висловили свою підтримку Українській православній церкві московського патріархату «у цей непростий час».
За версією БПЦ, українська влада нібито, незважаючи на протести десятків тисяч вірян, продовжує «віроломні зазіхання на велику святиню всіх православних вірян, не полишаючи безбожних спроб розорити колиску православної віри східнослов'янських народів».
«Ми виступаємо проти вигнання братії Києво-Печерської лаври з обителі, де вони впродовж десятиліть трудяться в богоугодництві та молитві на благо українського народу», — йдеться в повідомленні.
Читайте також: УПЦ МП не збирається залишати Києво-Печерську лавру.
У БПЦ також стверджують, що вони готові «прийняти» ченців УПЦ МП, якщо ті будуть змушені покинути Києво-Печерську лавру. Вони можуть надати місце для подальшого життя в обителях Білоруської православної церкви.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі