ОК «Захід» отримав нового командувача: що про нього відомо

Я прагну до того, щоб наше командування стало зразком військової досконалості та тактичної майстерності - перші слова на посаді нового командувача

Фото з відкритих джерел

Командувачем військ ОК «Захід» призначено генерала Володимира Шведюка. Про це інформує  пресслужба оперативного командування Шановні офіцери, сержанти, солдати! Відсьогодні, маю за честь очолити, без перебільшень, одне із найпотужніших військових з’єднань Збройних Сил України.

"Дуже вдячний за довіру командуванню, яке поклало на мене цю відповідальну місію. Це велика честь і привілей, і я розумію, що воно несе за собою велику відповідальність перед вами, перед нашими військовими частинами і перед Україною.

Ми, як потужний організм, стоїмо перед великими викликами та завданнями, які потребують нашої кропіткої роботи, відданості та професіоналізму. Ядро оперативного командування «Захід» - велика кількість досвідчених офіцерів, готових долати будь-які труднощі. І я вірю, що ваш потенціал як команди досягне ще більших успіхів.

Я прагну до того, щоб наше командування стало зразком військової досконалості та тактичної майстерності. Разом ми зміцнимо нашу обороноздатність і продемонструємо непохитну відданість захисту нашої країни. Нам немає іншого вибору, як перемогти. І ми це зробимо», - йдеться в дописі на сторінці від імені новопризначеного Володимира Шведюка.

У Збройних силах України продовжуються кадрові зміни. Раніше звільнили ще двох командувачів, йшлося про генерал-майора Андрія Ковальчука і генерал-майора Сергія Літвінова.

Згодо у Сухопутних військах повідомили, що командувачів оперативних командувань «Південь» та «Захід» Андрія Ковальчука і Сергія Літвінова не звільнили з лав ЗСУ, а перевели на інші вищі посади.

Що відомо про новго командувача ОК Захід

Шведюк Володимир Петрович — український військовий, отримав звання бригадний генерал з червня 2022 року.

До березня 2022 був заступником командувача сил ТРО ЗСУ, з березня 2022 — начальник штабу угруповання Об'єднаних сил

Брав участь у російсько-українській війні та відбитті російського повномасштабного вторгнення в Україну у 2022 році.

Народився 23 червня 1969 року у Вінницькій області, в сім'ї військовослужбовця.

Закінчив у 1999-2001 та 2019-2021 році — Національну академію оборони України.

Читайте також: Командувачів ОК «Південь» та ОК «Захід» звільнили – нардеп

Брав безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України. У квітні 2015 року був призначений на посаду начальника штабу — першого заступника командира 59 окремої мотопіхотної бригади.varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена