Останніми його словами були «Слава Україні!»: на Львівщину навіки повернувся Герой України Ігор Дашко
Героя-прикордонника поховають 21 червня у Львові
Героя України самбірчанина Ігоря Дашка поховають завтра, 21 червня, у Львові.
Як повідомили у Самбірській міській раді, панахида розпочнеться о 14.00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (Львів, вул. Театральна, 11).
Поховають Ігоря Дашка на «Марсовому полі» поруч з іншими загиблими захисниками України.
Підполковник Державної прикордонної служби України Ігор Дашко, загинув 4 квітня 2022 року у Маріуполі, прикриваючи побратимів. Під час бою був важко поранений, і щоб не потрапити в полон та не дати ворогу можливість захопити радіостанцію, Ігор Дашко підірвав себе гранатою.
Останніми його словами в ефірі, були: «Слава Україні!»
Читайте також: сьогодні Львівщина зустрічає солдата десантно-штурмового батальйону, який загинув під час виконання бойового завдання.
17 квітня 2022 року указом Президента його було нагороджено Зіркою Героя України. А також присвоєно звання полковник (посмертно).
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі