Під час дорожнього конфлікту в Івано-Франківську пасажир напав на водія з бензопилою та битою

Водій «Опель Астра» отримав травми, його доставлено до медичного закладу

По вулиці Джерельна в Івано-Франківську 8 травня близько 17:20 години трапився конфлікт між водієм «Опель Астра» та керманичем і пасажиром автомобіля «Фольксваген Транспортер».

За словами очевидців, конфлікт виник після того, як один водій "підрізав" іншого на дорозі.

Як повідомила пресслужба ГУНП в Івано-Франківській області, на місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група Івано-Франківського районного управління поліції та патрульні поліцейські.

"У результаті конфлікту водій та пасажир «Фольксваген» безпричинно з хуліганських мотивів із застосування бити та бензопили заподіяли тілесні ушкодження потерпілому. Окрім того, в ході конфлікту умисно пошкодили транспортний засіб потерпілого", - йдеться у повідомленні.

Внаслідок події керманич «Опель Астра», 1976 року народження, місцевий мешканець отримав травми, його доставлено до медичного закладу.

Керманича та пасажира «Фольксваген Транспортер» затримано у процесуальному порядку. Вони мешканці обласного центру, 1998 та 2001 років народження.

Слідчі внесли відомості у Єдиний реєстр досудових розслідувань за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

Раніше повідомляли: у Рівному учениця нанесла вчителю тілесні ушкодження

Наразі поліцейські встановлюють всі обставини події.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
  3. Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
  4. Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
  5. Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський