Після модернізації російські "Шахеди" літають швидше і на більшій висоті - ISW
Українські мобільні вогневі групи також вдосконалили своє обладнання та без проблем ліквідовують ворожі БпЛА
Армія РФ провела модернізацію ударних безпілотників "Шахед". Тепер дрони літають швидше і на більшій висоті.
Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW), інформує «Київ 24».
Аналітики, з посиланням на слова військовослужбовця, який служить у мобільному підрозділі протиповітряної оборони ЗСУ, зазначили, що РФ модернізувала свої ударні безпілотники.
За словами військового, російські безпілотники “Шахед” раніше були дуже повільними, важко маневровими й могли літати виключно на малих висотах.
Однак військові агресора модернізували компоненти дронів, щоб вони могли літати швидше і вище.
Натомість військовий ЗСУ зазначив, що українські мобільні вогневі групи також вдосконалили своє обладнання і тактику та без проблем ліквідовують ворожі ударні БпЛА.
Нагадаємо, що Росія створила в Китаї програму озброєнь для розробки та виробництва ударних безпілотників, зокрема G3, великої дальності для використання у війні проти України. G3 є модернізованою версією БПЛА “Гарпія-А1”. За інформацією російського виробника зброї, він був перероблений китайськими фахівцями, які працювали над кресленнями Garpiya-A1.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- В Україні бракує майже дві тисячі вчителів: у МОН назвали дефіцитні предмети
- Демобілізація тих, хто служить з 2022 року може відбутися у середині – наприкінці 2027 року – член комітету нацбезпеки
- Зеленський доручив спробувати припинити війну до зими
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Львів відновлює безоплатний проїзд у міському транспорті для пільговиків із однієї громади
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Львові сталася автопригода
- В Україні перевіряють 80 тис. рішень ВЛК та МСЕК
- Демобілізація тих, хто служить з 2022 року може відбутися у середині – наприкінці 2027 року – член комітету нацбезпеки
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 2 червня
Коментарі