Після перестрілки у Мукачево все керівництво поліції відсторонили

3435
3435

У м. Мукачево (Закарпатська область), після стрілянини, яка сталася вранці 7 лютого, керівництво поліції міста відсторонили від обов’язків.

Про це сьогодні, 11 лютого, на позачерговій сесії обласної ради заявив начальник поліції Закарпатській області Олександр Канцідайло, повідомляє «Mukachevo.net».

За його словами, зараз тривають 4 службові перевірки. Михайло Петрище пішов на пенсію, поки що призначено нового виконувача обов’язків. Інше керівництво Мукачівського міського відділення, за словами Канцідайла, теж відсторонено.

Голова поліції Закарпаття зазначив, що нове керівництво не пов’язане з місцевим формуванням.

Раніше повідомлялося, що депутати Закарпатської облради ухвалили звернення до президента України Володимира Зеленського з проханням вжити термінових заходів із боротьби зі злочинністю та для підвищення рівня громадської безпеки.

Нагадаємо, що у м. Мукачеве, 7 лютого, сталася стрілянина на одній з вулиць, двоє людей були госпіталізовані з вогнепальними пораненнями. Зокрема, однією з жертв стрілянини став місцевий бізнесмен Артур Пашкуляк, якого пов’язують з екснардепом Михайлом Ланьо.

Того ж дня з’явилося відео з камери спостереження, яка зафіксувала нападника.