Побачили, коли відкрили домовину: на Буковині рідним привезли не того полеглого Героя
Подія, яку, на жаль, майже неможливо передбачити...
У село Топорівці Чернівецької області привезли тіло не того військового. Про це повідомили на Facebook-сторінці Топорівської територіальної громади.
1 січня місцеві жителі вийшли зустрічати полеглого земляка, воїна Йосифа Чубея. Після того, як домовину із загиблим бійцем привезли рідним, родичі попросили відкрити труну, і побачили, що там лежав інший військовий.
"Сталася подія, яку, на жаль, майже неможливо передбачити. Сьогодні, у перший день Нового року, громадяни вийшли зустрічати Героя. Тільки Герой не з Топорівців.
Це вже стало відомим, коли рідні попросили відкрити домовину. Осіб, які поїхали за тілом Героя запевнили, що це тіло Чубея Йосифа. Це було підтверджено документально.
Сподіваємося, що все ж таки, наші громадяни, які вийшли зустріти воїна, зробили добру справу, адже чужих Героїв не буває. І цього Героя десь також мали зустрічати. На жаль, це війна. Такі випадки трапляються. Сподіваємось на розуміння", – зазначили у Топорівській ТГ.
Згодом у громаді повідомили, що сьогодні, 2 січня, орієнтовано о 10:30 годині зустріли Воїна Чубея Йосифа (Юзика).
Наразі тіло невідомого військового, якого привезли в громаду, направили на судово-медичну експертизу.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі