Подробиці загибелі молодих людей під час буревію у Львові (ФОТО 18+, ВІДЕО)
У неділю, 1 серпня, у Стрийському парку у Львові на молоду пару впало зламане дерево під час буревію. Хлопець та дівчина загинули на місці. Про це повідомляла "Варта1".
Відомо, що хлопцю було 20 років, а дівчині — 18 років. На момент падіння дерева у молодих людей було побачення, вони сиділи на лавці.
Серед уламків лавки на місці трагедії залишився останній букет дівчини.
«Попередньо відомо, що на людей впало дві величезні гілки, які обвалилися під час буревію. Одна гілка впала з 10 метрів, інша приблизно з 14 метрів у бік лавки, зачепивши освітлювальну опору, яка, в свою чергу, також зламалася і впала на молодих людей. Хлопець і дівчина загинули одразу. Шансу вижити після падіння дерева та ліхтаря у них не було. Допомоги уже надавати не було кому», — повідомив кореспондент «Варта1» з місця події.
Хлопець був студентом першого курсу Львівської військової академії, перейшов на другий.
На місці події були присутні працівники ВСП, слідчо-оперативна група, криміналісти, патрульна поліція.
[arve url=«https://youtu.be/HAER9khH-08» loop=«no» muted=«no» /]
[gallery link=«file» ids=«296976,296983,296974,296968,296985,296970,296971,296972,296975,296977,296978,296979,296980,296981,296982»]
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Львові стався теракт, є загиблі та постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- У СБУ прокоментували теракт у центрі Львова
- У Києві чоловік вибіг на лід, що уникнути ТЦК, але випадково провалився у воду
Коментарі