Понівечені пам'ятки архітектури: у Мінкульті показали, що УПЦ МП залишає після себе в Лаврі (ФОТО)

Стан об'єктів видно на світлинах…

Фото: ФБ/Олександр Ткаченко

Комісія Міністерство культури та інформаційної політики України в Лаврі продовжує працювати, повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, який оприлюднив світлини з місця огляду.

Як зазначається, було здійснено огляд 3 -х пам’яток (2 національного, 1 місцевого значення). А саме - майна корпусу 37, 37-а, 38 – галерея до Ближніх печер, Дзвіниця на Ближніх печерах, Вхід до Галереї Ближніх печер.

Двері будівель були зачинені, тому у присутності в.о. Генерального директора Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» Остапенка М.А. та заступника Рудника О.В. за допомогою відповідних засобів технічними працівниками було забезпечено доступ Комісії до вказаних приміщень.

Фото: ФБ/Олександр Ткаченко

Читайте також: Онуфрій та ще два десятки священників УПЦ МП мають російські паспорти.

«Вказані об'єкти є пам'ятками архітектури національного значення та місцевого, складовими пам'ятки національного значення Ансамбля Києво-Печерської лаври та складовими об'єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Стан об'єктів видно на фото. Крім того, ознак вжиття орендарем протипожежних заходів не зафіксовано», наголосив Ткаченко.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий