Постійно перевозив пасажирів «під кайфом»: у львівського таксиста вилучили авто та права
Чоловік працює у двох службах таксі
У Львіві суд оштрафував та конфіскував автомобіль у таксиста за систематичну їзду під наркотиками.
Про це 13 січня повідомив Zaxid.net.
Львівський суд конфіскував авто у місцевого таксиста. Правопорушником є Максим Лелик, який систематично перевозив пасажирів у стані наркотичного сп’яніння.
За постановою суду, наприкінці травня 2022 року поліцейські зупинили таксиста у Львові на перехресті вул. Вороного та Руданського. Він був за кермом автомобіля Hyundai Sonata, який йому не належить. Водій поводив себе дуже дивно та проявляв надмірні емоції. Правоохоронці також виявили в нього тремтіння пальців рук. На їх прохання він відмовився проходити перевірку на стан сп’яніння й не з’явився на засідання суду.
Зазначимо що Максима Лелика не вперше притягують до відповідальності за систематичну їзду під наркотиками. За інформацією правоохоронців, чоловік працює таксистом у службах Bolt та Uber.
Після розгляду матеріалів справи суд оштрафував таксиста на 51 тис. гривень з позбавленням права керувати транспортними засобами протягом 10 років. Також, у чоловіка конфіскували його власний автомобіль Škoda Fabia.
Нагадаємо, суд виніс вирок священника УПЦ МП за вчинену ДТП.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
Коментарі