Правоохоронці затримали групу торговців зброєю, до складу якої входили мешканці Львівської, Чернівецької та Київської областей (ВІДЕО)
Продавали пістолети, автомати, набої та інше
Поліцейські Києва затримали торговців зброєю та вилучили арсенал зброї і боєприпасів.
Як повідомляє поліція Києва, чоловіки підшукували «клієнтів» через Інтернет, а збували – надсилаючи замовлення за допомогою сервісу поштових відправлень. Серед пропонованого товару – пістолети, автомати, набої та інше. Усіх фігурантів затримано. Наразі поліцейські встановлюють походження зброї та боєприпасів.
Як розповів начальник відділу поліції № 3 Шевченківського управління поліції Андрій Сланіна, поліцейські встановили, що до групи торгівців зброєю входило троє чоловіків, які мешкали у Київській, Львівській та Чернівецькій областях.
«Ми встановили, що фігуранти шукали клієнтів через Інтернет, пропонуючи у своїх оголошеннях мисливську зброю. Під час спілкування з потенційним покупцем вони вже пропонували до продажу одиниці бойової зброї та боєприпаси. Для конспірації ділки спілкувалися виключно через месенджери під зміненими анкетними даними, а зброю надсилали у розібраному вигляді окремими посилками. Оплату за товар отримували на банківську карту».
Отримавши необхідну доказову базу протиправної діяльності фігурантів правоохоронці, за силової підтримки полку поліції особливого призначення №1 провели ряд санкціонованих обшуків за їх місцем мешкання, де вилучили автоматичну зброю, карабін, пістолети, гранати та тисячі набоїв.
Усіх фігурантів затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі повідомили їм про підозру за ч. 1 ст. 263 ККУ - незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. За рішенням суду на час слідства підозрювані будуть перебувати під вартою.
Читайте також: жінка відібрала у патрульного зброю.
Відповідно до санкції інкримінованої фігурантам статті, їм загрожує до семи років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Посол Ватикану назвав умови для візиту Папи Лева XIV в Україну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
Коментарі