Правоохоронці затримали мешканця Львова, який робив «волонтерами» ухилянтів, щоб ті виїхали за кордон (ФОТО)
Затримали під час розрахунку з «клієнтом»
Повідомлено про підозру 30-річному львів’янину за фактом організації незаконного переправлення військовозобов’язаних через державний кордон (ч. 3 ст. 332 КК України).
Як повідомляє прокуратура Львівської області, підозрюваний налагодив схему незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон України. За 6000 доларів США до бази даних «Шлях» вносились неправдиві відомості про те, що чоловіки призовного віку є волонтерами та виїжджають за кордон за гуманітарною допомогою. Це було підставою для безперешкодного перетину держкордону в пунктах пропуску.
Фігуранта затримано в порядку ст. 208 КПК під час одержання першої частини неправомірної вигоди у розмірі 3000 доларів США.
Слідчі дії тривають, вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу.
Як повідомлялося, затримано мешканку Львівщини за продаж фальшивих документів військовозобов’язаним.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
- ЗСУ уразили НПЗ "Башнефть-Новойл", ворожий полігон та інші об’єкти противника
Найчитаніше
- У неділю на Львівщину повертаєтсья загиблий Герой Михайло Шкитак
- У Львівській області горів житловий будинок
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- Родина зі Львівщини втратила другого сина на війні
Коментарі