Правоохоронці закрили понад півтисячі гральних закладів за одну добу
У п’ятницю, 20 грудня, співробітники правоохоронних органів закрили понад 500 гральних закладів по всій Україні.
Про це повідомили у пресслужбі Національнної поліції.
“Станом на 15:00 год., працівники поліції вже відпрацювали понад 500 закладів у всіх регіонах України. Мобільні групи продовжують роботу”, — йдеться у повідомленні.
«Звертаємося до громадян із проханням у разі виявлення функціонування таких закладів повідомляти інформацію на спецлінію «102»», — просять правоохоронці.
Нагадаємо, що сьогодні вночі служба безпеки «накрила» 43 підпільні гральні заклади у 6 областях України. Про це повідомила пресслужба структури.
Служба блокувала нелегальний гральний бізнес у шести регіонах: Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові та Запоріжжі.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Захисника з Яворова посмертно нагородили орденом “За мужність” III ступеня
Ігор Демченко загинув під час виконання бойового завдання на війні
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- В Україні хочуть підвищить зарплати військовим
- Львів'янка-рекордсменка з написання Радіодиктанту не потрапила до списку переможців 2025
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- НАЗК викрило закарпатського митника у незаконному збагаченні на 23 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові повідомлено про підозру військовослужбовцю ТЦК
Коментарі