Правоохоронці затримали чергову групу квартирників-іноземців, проте чи понесуть вони відповідальність- залежить від суддів
Двоє «гастролерів» затримані сьогодні, 22 червня, одразу після скоєння крадіжки. Зараз встановлюється їх причетність до вчинення інших злочинів. Про це інформує відділ комунікації поліції у Львівській області.
Але чи вдасться покарати злодіїв- невідомо, адже нещодавно завдяки найгуманнішим суддям львівських районних судів та апеляційного суду одній з груп серійних квартирних злочинців-іноземців вже вдалось уникнути відповідальності та бути звільненими з під варти, що надзвичайно сильно обурило не лише постраждалих, але і громаду Львова загалом. Деталі: Серійний квартирний злодій- грузин, якого суддя Шевченківського суду відпустила під особисті зобов’язання, спробував втекти з країни.
Саме зараз двом затриманим злодіям, грузину та вірменину, обирають міру запобіжного заходу у Сихівському районному суді. Чи вдасться залишити даних осіб під вартою- все залежить від справедливого суду. Не виключено, що при спробі бути звільненими з-під варти квартирники не продовжать свою діяльність.
"Інформація про квартирну крадіжку в одному з будинків на вулиці Гашека у Львова надійшла до поліції 21 червня близько 23.45. Коли правоохоронці прибули на місце події, двоє зловмисників спробували втекли, сівши до автомобіля «БМВ».
Під час переслідування один із них вискочив з машини і побіг між будинками інший поїхав далі. Однак обидва були затримані оперативниками Управління карного розшуку Головного управління Нацполіції у Львівській області та працівниками патрульної поліції.
Як з’ясувалося, двоє 27-річних квартирників прибули до Львова з пострадянських країн. Речові докази у них вилучені. Зловмисники затримані в порядку ст..208 Кримінально-процесуального кодексу України.", йдеться у повідомленні відділу комунікації поліції області.
За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.185 (крадіжка) та ч.2 ст.345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене статтями, - позбавлення волі на строк до шести років.
Наразі проводиться розслідування. Правоохоронці перевіряють зловмисників щодо їх причетності до скоєння інших злочинів.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Посол Ватикану назвав умови для візиту Папи Лева XIV в Україну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
Коментарі