Президент України вперше прокоментував чутки про можливу відставку Залужного

«Я маю на увазі щось серйозне, що стосується не однієї людини, а напряму керівництва країни»

Фото Уніан

Президент України Володимир Зеленський вперше прокоментував чутки про можливу відставку  командувача Збройних сил України генерала Валерія Залужного. Про це йдеться в ексклюзивному інтерв’ю президента директора Tg1 Джан Марко Чіоччі, пише італійське видання Rai 1

«Це питання, яке стосується людей, які повинні очолити Україну. Однозначно потрібне перезавантаження, новий початок», - сказав президент.

 "Я маю на увазі щось серйозне, що стосується не однієї людини, а напряму керівництва країни", - таким чином президент України Володимир Зеленський відповів на запитання директора Tg1 Джан Марко Чіоччі щодо повідомлень ЗМІ про можливе звільнення командувача Збройних сил України генерала Валерія Залужного.

«Коли ми говоримо про це, я маю на увазі заміну ряду державних керівників, а не тільки в одному секторі, як військо. Я думаю про цю заміну, але тут не можна сказати, що ми замінили одну людину», – сказав Зеленський. 

«Якщо ми хочемо перемогти, ми всі повинні рухатися в одному напрямку, бути впевненими в перемозі, ми не повинні падати духом, підводити себе, ми повинні мати правильну позитивну енергію... тому я говорю про перезапуск, заміну, мати на увазі щось серйозне, що стосується не однієї людини, а напряму керівництва країни», – пояснив він.

Додамо, що чутки про зустріч і звільнення Залужного «вибухнули» у Києві в понеділок увечері, мовляв, через розбіжності виникли між президентом і його головнокомандувачем після провалу українського контрнаступу минулого року.

Речник президента Сергій Никифоров заявив CNN та іншим, що чутки про звільнення головнокомандувача армії не відповідають дійсності

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена