“Приносить задоволення, коли я своїх хлопців прикрив та знищив противника”: історія успішного аеророзвідника аеромобільного батальйону 80-ї бригади ДШВ

Невигадані історії війни в обличчях наших Героїв

Фото : Служба зв’язків з громадськістю 80 окремої десантно-штурмової бригада ДШВ ЗСУ

У цивільному житті він був барбером з Barbershop та електромонтажником, лазив по опорах та крутив гайки. Зараз Роман – оператор БПЛА аеромобільного батальйону 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ. Його історія розповіли у прес-службі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України.

Він називає свою команду – файною сім’єю та згадує перший вихід глибоко в тил противника: “Задача – зайти на 3 кілометри в червону зону на 3 доби. Ми йшли з друзями з інших бригад: саперами та розвідниками. Мали виявити ворога в недоступних місцях, куди наші “пташки” не долітали. Ми знаходились далеко від наших хлопців.

У разі чого підтримки не було б. Я розраховував на себе і на Бога. Ми йшли тихо, на дистанції та чули розмови росіян. Ми дійшли до заданої точки, вкопалися в хащах, вели спостереження. Несподівано нам надійшла задача – хутко відкотитися, бо зранку мав бути штурм. Ми вийшли без втрат та виконали завдання. Згодом виявилося, що перед нами розбили дві наші групи. У цих лісах були втрати… Але для нас це був найуспішніший вихід – всі залишилися живими, а бойова операція – пройшла успішно”.

Фото : Служба зв’язків з громадськістю 80 окремої десантно-штурмової бригада ДШВ ЗСУ

Тепер Роман коригує розвідників з повітря завдяки “мавікам”.

Ця задача потребує уважності та постійно зв’язку із своїми хлопцями. Впливає ворожий РЕБ – пташка вмикає режим “п'яного дядька”.

І тоді Роману треба її стабілізувати. Він нервується, багато курить, але стабілізує безпілотник. І скромно додає: його проблеми – це ніщо порівняно з проблемами, з якими розвідники та штурмові групи зіштовхуються під час прямого контакту.

Читайте також: дивовижна історія водія десантно-штурмової роти

“Якщо є місця, куди хлопці не можуть дістати, ми робимо скиди з гранат. Потрапляємо. Усе чітко! Воно димить-пищить-верещить, і хлопці далі просуваються. Коли я це бачу на великому екрані, то відчуваю ту саму ейфорію, що й під час сексу! – посміхається по-хуліганськи військовослужбовець. “Мені приносить задоволення, коли я своїх хлопців прикрив та знищив противника. Тоді мені хочеться червоного борщу зі сметаною та салом”, – довго сміється розвідник.

І додає: противник забився в пасивну оборону, зараз наступ, наш час. Ми штурмуємо і просуваємось. Ніхто Крім Нас ! ДШВ – Завжди Перші! Слава Україні!

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена