Призупинення бронювання: у Міноборони заперечили, анонсовано аудит критичних підприємств
Ще у липні кількість заброньованих становила понад 500 тисяч людей
В Україні до 15 листопада мають провести аудит "критичних" підприємств, які отримали такий статус від органів місцевого самоврядування.
Для прозорості до комісії мають залучити військових представників, розповів Суспільному перший заступник міністра оборони Іван Гаврилюк.
Він запевнив, що водночас бронювання працівників на цей час не призупиняють, як раніше повідомляли.
Заступник пояснив, що ініціюють аудит на тлі зростання кількості людей, заброньованих від мобілізації: ще у липні їхня кількість становила понад 500 тисяч людей, а за кілька місяців зросла удвічі і нині перевищує мільйон.
"Якщо це підприємство, наприклад, завод, який дійсно є "критичним", це зрозуміло. Якщо це, наприклад, спортивний клуб, який не має відношення, але визначений як "критичний", то "критичність" цієї організації буде переглядатися", - пояснив він.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Росія розпочала велику примусову мобілізацію
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
Найчитаніше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Росія розпочала велику примусову мобілізацію
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
Коментарі