Раніше присвоїв частину комунальної землі: у Львівській громаді власник ресторану захопив територію школи

Місто звернеться в правоохоронні органи

ФОТО: ЛМР

Вчора, 17 квітня, працівники Офісу Львівської громади у Брюховичах склали кілька адмінпротоколів про порушення правил благоустрою щодо власника ресторану у Брюховичах, який захопив територію місцевої школи, а також охоронну зону, де розміщені електричні мережі. Перед цим - присвоїв частину комунальної землі. Про це розповіли в управлінні адміністрування та розвитку громад ЛМР.

У міськраді зазначили, що 18 квітня на місці працюватимуть сертифіковані геодезисти, які й визначать точні межі захопленої території школи та комунальної власності.

В таких діях власника ресторану є всі ознаки також і кримінального злочину (за п. 2 ст. 197-1 ККУ), тож після роботи геодезистів готуватимуть звернення в правоохоронні органи.

Йдеться про готель-ресторан «Акваріус», що на вулиці Макаренка, 6, який межує з місцевою школою № 41. «Свого часу власники цього комплексу на час будівництва звели тимчасовий паркан. Будівництво завершили, а тимчасовий паркан, який став ще й аварійним, не розібрали. Через це Офіс Львівської громади у Брюховичах неодноразово скеровував власнику вимоги та складав протоколи щодо неналежного утримування паркану.

Фото: ЛМР

Згодом власник ресторану таки забрав аварійний старий паркан. Але коли почав заливати капітальну бетонну конструкцію нового паркану – захопив територію школи, електричні опори, які входять до охоронної зони. З'ясувалося також, що ще за часів селищної ради він відгородив частину стежки, яка є у комунальній власності», - розповіли в управлінні адміністрування та розвитку громад ЛМР.

«Жодних дозвільних документів на встановлення огорожі власник комплексу не надав. Зважаючи на те, що мова про малу архітектурну форму, яку облаштовують на комунальній землі, на такі дії мав би бути дозвіл Шевченківської РА», – зазначили в офісі громади.

Читайте також: СБУ затримала посадовця Львівської міської ради

В управлінні адміністрування та розвитку громад наголосили: позиція міста – звільнити самовільно захоплену територію школи, розібрати паркан, а відтак повернути межі, визначені документами.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк