"Редіс" заступився за командувача НГУ Олександра Півненка

На захист Півненка також став колишній начальник штабу бригади «Азов» Богдан Кротевич

Командир 1 корпусу Національної гвардії «Азов» Денис Прокопенко (Редіс) заступився за командувача НГУ Олександра Півненка, якого відсторонили від посади через звинувачення в хабарництві. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Він уточнив, що Півненко постійно залучений в усі військові процеси, по-справжньому піклується про підлеглих бійців і намагається створити оптимальні умови для виконання бойових завдань на передовій.

Військовий наголосив, що командувач Нацгвардії робить «усе можливе для забезпечення підрозділів усім необхідним» та «дослуховується до конструктивних пропозицій знизу».

«Ми вчимося в нього, а він вчиться в нас. Такою стала Нацгвардія за ці 2 роки під командуванням Олександра Півненка — сильною та боєздатною структурою, яка рухається в правильному напрямку. Упевнений у тому, що той, хто ходить в окопи на передові позиції до бійців після відбиття штурму, не зацікавлений у хабарництві та казнокрадстві», — наголосив Прокопенко.

На захист Півненка також став колишній начальник штабу бригади «Азов» Богдан Кротевич (Тавр). У Facebook він наголосив, що якби не чинний командувач НГУ разом із міністром внутрішніх справ Ігорем Клименком, то «Національну гвардію просто стерли б у безглуздих штурмах».

«Саме Клименко та Півненко завжди шукали й знаходили забезпечення для бойових бригад НГУ та Нацполіції у вигляді техніки та озброєння. Також я знаю, який вклад внесли й вносять особисто міністр внутрішніх справ Клименко та керівник Служби безпеки України Малюк в обміни полонених, особливо в обмін захисників Маріуполя. І знаю це особисто, знову ж таки, не з чуток. За що я буду завжди вдячний», — написав Кротевич.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

БП
Богдан Попадин

Ви не бачите глибинної проблеми що НГУ стало частиною мєнтовської поліціянтської "авакянської" структури, а мало бути гвардією Збройних Сил.

Читайте також