Росія будує новий міст із КНДР для постачання зброї
Зведення капітального мосту свідчить про довгострокові плани військово-технічного співробітництва рф і кндр
Росія активізувала будівництво мосту через річку Тумен (Туманган) на кордоні з кндр. Новий міст включатиме як автомобільну, так і залізничну інфраструктуру, щоб повністю замінити старий залізничний міст.
На російському березі річки вже активно ведуться підготовчі роботи, зокрема вирубка дерев. Роботи на північнокорейській стороні розпочато в листопаді 2023 року.
Будівництво нової інфраструктури через річку Тумен має стратегічне значення. Його пріоритетним завданням є забезпечення транспортування озброєнь, військової техніки та північнокорейських боєприпасів для ведення рф війни проти України.
Зведення капітального мосту свідчить про довгострокові плани військово-технічного співробітництва рф і кндр та нарощування обома країнами своїх військових потенціалів.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі