Росія завдала ракетного удару по дитячому санаторію, який належить Молдові (ФОТО, ВІДЕО)

5 працівників отримали поранення та один загинув

Фото: Телеграм/ЗСУ-війна з окупантами

База відпочинку у Сергіївці, Білгород-Дністровського району, на Одещині, яку в ніч на 1 липня ракетним ударом знищила Росія, належала Молдові, повідомляє «Оbozrevatel».

У закладі, котрий перебував у власності Міністерства охорони здоров’я Молдови, проходили медичну реабілітацію діти з проблемами здоров’я.

У Кишиневі розповіли про те, що внаслідок удару РФ п’ятеро співробітників Центру отримали поранення, ще один — загинув. Про це у своєму «Facebook» повідомила міністр охорони здоров’я Алла Немеренко.

Вона зазначила, що реабілітаційний центр для дітей у Сергіївці належить очолюваному нею відомству. Його перед початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну саме готували до запуску після пандемії коронавірусу.

«Відремонтований санаторій, з хорошими умовами, для дітей з проблемами здоров’я в Республіці Молдова, які мають можливість скористатися послугами медичної реабілітації на узбережжі Чорного моря. На жаль його діяльність припинили на час пандемії і ми тільки підготували плани по відновлення діяльності, а прийшла війна», — зазначила Немеренко.

За словами пані міністра, до нічного удару єдиними пошкодженнями, яких зазнала будівля центру, були вибиті вікна. Нині ж санаторій зруйновано, а його персонал постраждав від злочинного удару РФ.

«Нам повідомили, що 5 працівників Центру отримали поранення та один загинув, всі вони живуть у будівлі, яка постраждала від обстрілів. Ці мирні люди зробили дні дітей Молдови красивішими, з любов’ю та відданістю подбали про їх реабілітацію і ми від усього серця бажаємо їм повного одужання. Родині загиблого колеги висловлюємо глибоке співчуття та співчуваємо», — написала Немеренко.

База відпочинку на Одещині. До та після обстрілу російськими мразотами. Там також була нова зброя від НАТО?/Фото: Збройні сили України — війна з окупантами

Як повідомлялося, на Одещині, внаслідок ракетного удару РФ, загинуло 17 людей.

Читайте також