Російські окупанти розстріляли українських полонених на Запорізькому напрямку (ВІДЕО)

Прокуратура відкрила провадження

ФОТО: скриншот з відео

У мережі з’явилося відео, де російські окупанти розстріляли групу українських військовополонених на Запорізькому напрямку. Офіс генпрокурора розпочав розслідування.

«Країна-терорист росія продовжує демонструвати повну зневагу до закону та базової людської моралі. Ще один доказ цього – відео вбивства російськими військовими двох полонених українських бійців. На записі чітко видно, що захисники України склали зброю та не чинили жодного опору. Окупанти ж цинічно розстрілюють беззбройних людей», - повідомив Генпрокурор Андрій Костін. 

Він також додав, що за цим фактом було розпочате кримінальне провадження щодо порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством. За даними слідства, окупанти розстріляли українських військовополонених у червні 2024 року поблизу населеного пункту Роботине Запорізької області.

 Увага! Відео за посиланням містить кадри чутливого характеру.

Раніше повідомляли: Гуменюк назвала причини трагічного розстрілу полонених у Кринках

«Ми знаємо, що це не випадковість. Це навмисна політика злочинного режиму кремля зі знищення всього українського. Знайдемо та покараємо всіх причетних: як тих, хто віддав цей злочинний наказ, так і безпосередніх виконавців цього жорстокого злочину», - додав Костін. 

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також