Рятувальники дістали дітей, які були на кризі посеред ставка
Діти 2012 року народження
![](/uploads/media/65/7f/657fe3236845cab6210c859f779bbf31_w1280.jpg)
Сьогодні, 2 грудня, ввечері в селі Гряди Володимирського району на місцевій водоймі виявили двох дітей, які кликали на допомогу. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Волинській області.
Рятувальники у спеціальних костюмах та за допомогою обладнання дістали дітей на берег та передали медикам, після огляду їх забрали батьки.
Потерпілими виявились місцеві жителі, обоє 2012 р.н..
Зі слів дітей вони вийшли на кригу та дійшли середини, там один з хлопчаків провалився у воду. Його друг не злякався та допоміг колезі вибратися з води. Після чого хлопці вирішили повернутися назад на берег та підійшовши ближче до берега крига почала тріскати та ламатися. Діти вирішили повернутися назад до середини ставка, де був товстіший лід та кликати на допомогу.
![](/uploads/media/e6/95/e6959823503cf4f9f17a0782d4f34b76_w1280.jpg)
Фотофакт: на озері на Львівщині зимують лебеді
У селі Розвадів
![](/uploads/media/93/07/93074b9cb3c816148051949160b58aca_w1280.jpg)
Якою буде погода у Львові та області завтра, 3 грудня
Очікуються хуртовини
![](/uploads/media/2d/9b/2d9ba6b5f43aba8d94f7yzdfc7dfeab8_w1280.jpg)
На Львівщині попрощалися з юним Героєм, який загинув при першому виході на завдання (ФОТО)
Вічна пам'ять!