СБУ та НАБУ викрили суддю та адвокатку з Одеси, які за хабарі ухвалювали «потрібні» рішення в судах
Зловмисникам загрожує до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна
Служба безпеки України та Національне антикорупційне бюро (НАБУ) провели спільну операцію з нейтралізації корупційної схеми в Одеській судовій системі.
За результатами комплексних заходів викрито місцевого суддю та адвокатку, які займалися «торгівлею» судовими рішеннями.
Як встановило розслідування, фігуранти запропонували відповідачу у цивільній справі забезпечити «потрібну» ухвалу від судді одного з районних судів Одеси. Вартість «послуги» становила 10 тисяч американських доларів.
«Хабар мав бути переданий двома частинами: «аванс» до розгляду справи та решта - безпосередньо перед ухваленням судового рішення», - йдеться у повідомленні.
Співробітники СБУ та НАБУ задокументували злочини та викрили організаторів схеми «на гарячому» — після передачі останньої частини неправомірної вигоди.
Наразі фігурантам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України (закінчений замах на підбурювання до пропозиції, обіцянки або надання неправомірної вигоди службовій особі).
- Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.
- Зловмисникам загрожує до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Комплексні заходи проводилися за процесуального керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
varta1.com.ua: Новини
П'яний дебош у Києві: чоловік розгромив алкогольний відділ супермаркету після невдалої крадіжки (ВІДЕО)
Зловмисник, перебуваючи у нетверезому стані, намагався викрасти пляшку з алкоголем, а коли йому завадили - розтрощив товар у магазині. За скоєне порушнику загрожує до п’яти років обмеження волі
Україна має лише один варіант - працювати з мирним планом США, - оглядач FT
Повне припинення американської допомоги поставить Україну у вкрай важке і небезпечне становище
Зеленський зробив підсумок про перемовини щодо мирної угоди
Усі сторони мають пам’ятати головну мету — забезпечити гідний і надійний мир, який не дозволить Росії повернутися до війни в майбутньому
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі