Шахраї пропонують виплати від Червоного Хреста у соцмережах

Фейкова інформація

Шахраї поширюють неправдиву інформацію, аби отримати дані українців та ошукати. 

«Будьте обережними, у Теlеgrаm-каналах поширюється фейкова інформація про нібито грошову виплату в розмірі 16 000 грн від Українського Червоного Хреста. Будьте уважними – це шахраї! На фото фейкова новина!» – йдеться в повідомленні товариства Червоного Хреста України.

Червоний Хрест не здійснює таких виплат. Вся інформація про надання виплат громадянам розміщується на офіційних каналах.

В організації закликають українців бути уважними та не передавати персональних даних, номерів банківських карток незнайомим людям. Також не слід переходити за сумнівними посиланнями й не переказувати гроші.

Читайте також: На Львівщині застрелили червонокнижного лося

«У разі виявлення фейкової інформації повідомте нас, надіславши посилання фейкового джерела та лист на нашу пошту – sos@redcross.org.ua», – додали в пресслужбі.



varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  4. росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
  5. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  4. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим