Шахраї у Дніпрі ошукали волонтерів та військових на 1,2 млн грн
Група шахраїв
Про це повідомляє Національна поліція України.
Зловмисники публікували оголошення на різних інтернет-платформах про продаж автомобілів, які було ввезено з-за кордону. Вони пропонували привабливу ціну. Вартість включала також розмитнення та реєстрацію авто одразу на ім’я покупця.
У разі досягнення згоди потерпілим пропонувалося зробити передплату — від 300 до 1 000 доларів. Після цього шахраї надсилали відео щодо стану авто та фото підроблених документів.
«Як тільки-но учасники групи отримували решту суми, блокували потерпілих та змінювали телефонні номери. Відтак громадяни позбувалися власних грошей та не отримували автомобілі, які б мали віддати військовим для виконання ними бойових завдань», — йдеться у повідомленні.
Читайте також: На Тернопільщині бус врізався у групу колядників
Правоохоронці вилучили в фігурантів авто, зброю, майже 40 банківських карток, мобільні телефони, комп’ютерну техніку тощо. Вартість вилученого становить майже 800 тис. грн.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Львові пʼяна водійка спричинила ДТП з трьома потерпілими (ФОТО)
Коментарі