Шахраї масово намагаються привласнити гроші під виглядом виплат постраждалим від війни
Активність шахраїв
Про це повідомляє СтратКом ЗСУ.
До постраждалих українців приходять СМС чи повідомлення в месенджерах про нарахування соціальних виплат, зокрема єПідтримки, допомоги від ЄС, представників ООН, Червоного Хреста, різних програм благодійних фондів.
«У повідомленнях шахраї пропонують перейти за посиланням і для зарахування коштів просять ввести мобільний номер телефону, пін-код, пароль до інтернет-банкінгу, смс-код від банку. Також зловмисники створюють шахрайські сайти, схожі на справжні сайти державних органів, міжнародних організацій, банків та благодійних фондів», - розповідає СтратКом.
Ввівши усі дані, гроші автоматично перекидає шахраям.
Читайте також: На Житомирщині вирощували на радіаційно небезпечних землях пшеницю, яку постачали на хлібокомбінати по всій Україні
У СтратКомі дали поради: перевірте інформацію про виплати на офіційних джерелах, не розголошуйте всі реквізити платіжної картки та паролі до інтернет-банкінгу та не вводьте реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих сайтах.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- На Закарпатті керівник відділення Укрпошти ухилявся від мобілізації, посилаючись на свою належність до Свідків Єгови
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- «Я молодший за Путіна, це важливо», - Зеленський
- Зеленський заявив, що росія найближчими днями може завдати нового масованого удару
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині 29 людей госпіталізували після відвідування Буковелю
Коментарі