Ще одна країна відмовилася від навчання ОДКБ
Відмовилися від «Непорушного братства–2022»
Влада Киргизстану ухвалила рішення скасувати навчання ОДКБ на своїй території.
Про це пише «Радіо Азаттик».
У прес-службі Міністерства оборони Киргизстану повідомили, що командно-штабні навчання з миротворчими силами ОДКБ «Непорушне братство–2022» мали пройти на території Киргизстану в жовтні поточного року.
Причина такого рішення не називається.
Минулого місяця між військовими Киргизстану і Таджикистану відбулося масштабне зіткнення, країни звинуватили одна одну в збройному акті агресії. Повідомляли про 74 загиблих таджикистанців і 63 громадян Киргизстану.
Після цього влада Киргизстану закликала ОДКБ, куди входять РФ, Вірменія, білорусь, Казахстан, сам Киргизстан і Таджикистан, взяти активну участь у врегулюванні ситуації.
Наприкінці вересня Вірменія також відмовилася від навчань. За офіційною версією — через ситуацію на кордоні з Азербайджаном.
Раніше повідомлялося, що білорусь звинуватила Україну у «підготовці удару».
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Росія розпочала велику примусову мобілізацію
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
Коментарі