Смерть 5-річного хлопчика після видалення молочних зубів у Львові: в прокуратурі відреагували

Розслідування триває

У Львові помер 5-річний хлопчик після видалення молочних зубів. В прокуратурі триває розслідування у кримінальному провадженні. Про це повідомили в Офісі генпрокурора та прес-службі Львівської обласної прокуратури.

За даними слідства, у грудні минулого року під час лікування зубів 5-річний хлопчик впав у кому.

А 17 грудня 2023 року за цим фактом було розпочато кримінальне провадження.

На жаль, хлопчика врятувати не вдалося і 13 січня 2024 року він помер у львівській лікарні.

«За процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання професійних обов'язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому (ч. 2 ст. 140 КК України)», - йдеться у дописі.

Як відзначають у прокуратурі, в межах кримінального провадження встановлюються обставини трагічного випадку. За результатами слідчих дій та висновків експертиз, які наразі тривають, буде надана правова оцінка діям медичних працівників.

Провадження перебуває на контролі у Львівській обласній прокуратурі.

Додамо, що про смерть дитини повідомив батько хлопчика. 5-річний Велес Пашник перебував у глибокій комі з 8 грудня.

Його батьки - бандурист Віктор Пашник та його дружина Маріанна Вахняк, розповідали про трагічний інцидент, який стався в стоматологічній клініці Львова.

Батьки звернулися до поліції Залізничного району, яка розпочала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 140 ККУ (Неналежне виконання лікарем своїх професійних обов'язків, що спричинило тяжкі наслідки для неповнолітнього).

Директор стоматологічної приватної клініки Ori-Dent Роман Онисько, в якій за словами батька лікували сину зуби, розмовляти зі ЗМІ відмовився.

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також