Сотні львів’ян вже подали документи на відстрочку від мобілізації через ЦНАП
У ЦНАП приймають документи, сканують та передають на опрацювання до ТЦК та СП
У Львові за три дні – суботу, понеділок та вівторок, до львівських Центрів надання адміністративних послуг звернулися близько 800 охочих, аби подати документи на відстрочку від мобілізації, повідомили в управлінні адміністрування послуг Львівської міської ради.
Згідно із новим порядком, у ЦНАП приймають документи, сканують та передають на опрацювання до ТЦК та СП: там комісія розглядає заяви і документи та ухвалює рішення про надання відстрочки чи відмову.
«Наша мета – забезпечити якісний сервіс для тих, хто має право на відстрочку. За перші три дні – а це субота, понеділок та вівторок, такою можливістю скористалися близько 800 осіб. Наші адміністратори приймають заяви, завантажують документи в електронну систему та передають їх у відповідний ТЦК. Ми організували попередній запис, щоб забезпечити порядок і уникнути великих черг, але звісно, частина людей – ветерани, особи з інвалідністю внаслідок війни, обслуговуються в режимі живої черги», — зазначила Мар’яна Дюганчук, керівниця міського управління адміністрування послуг.
Нагадаємо, з 1 листопада паперове подання заяв можливо лише через ЦНАП. Такий спосіб доступний для тих, хто: не може скористатися Резерв+; має документи лише у паперовому вигляді; належить до категорій, які ще не цифровізовані.
Як подати документи у ЦНАП
подання лише особисто – з оригіналами або належним чином засвідченими копіями для складання заяви про надання відстрочки
прийом за попереднім записом
адміністратор сканує оригінали документів та повертає оригінали заявнику, завантажує до системи
ЦНАП не приймає рішення про надання відстрочки – рішення ухвалює комісія ТЦК та СП (вона засідає раз на тиждень, тому рішення може надійти не одразу)
відповідь надходить у Резерв+ або на електронну пошту
для оперативності прийняття рішень – прохання подавати одразу заяви з повним пакетом документів.
Читайте також: Подати заяву про відстрочку можна буде лише в тих ЦНАПах, які працюють у суботу
Подати документи можна у будь-якому зручному підрозділі ЦНАП
пл. Ринок, 1, м. Львів
вул. Липинського, 11, м. Львів
вул. К. Левицького, 67, м. Львів
пр. Червоної Калини, 72а, м. Львів
вул. М. Хвильового, 14а, м. Львів
вул. Т. Шевченка, 374, м. Львів
вул. Ген. Чупринки, 85, м. Львів
вул. І. Виговського, 32, м. Львів
вул. В. Івасюка 2‑А, с‑ще Брюховичі
вул. М. Грушевського, 55, с‑ще Рудно
вул. Т. Шевченка, 4, м. Дубляни
вул. Галицька, 12, м. Винники
вул. Є. Коновальця, 110а, с. Зашків
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
На Львівщині онук вбив дідуся та бабусю і намагався скоїти самогубство
Зловмисник, намагаючись вкоротити собі віку, порізав передпліччя обох рук та шиї й вистрибнув з вікна третього поверху
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщині під час робіт загинув слюсар
Коментарі