Спецслужби затримали адвоката з Львівщини (ФОТО)
Затримали адвоката з Дрогобича, який організовував схеми для ухилянтів, а також погрожував вбивством судді
Служба безпеки на Львівщині блокувала діяльність чергового каналу втечі призовників до країн ЄС. Організатором схеми виявився 40-річний адвокат з Дрогобича.
За 16 000 доларів США фігурант гарантував призовнику допомогти виготовити фіктивні медичні документи для його матері, яка нібито потребує лікування за кордоном. На підставі таких «документів» ухилянт повинен був безперешкодно виїхати за межі України під виглядом супроводжуючого «хворого» близького родича.
Правоохоронці затримали фігуранта «на гарячому» після отримання авансу в сумі 5 000 доларів США. Затриманому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 ККУ (незаконне переправлення осіб через державний кордон).
Також, встановлено, що адвокат погрожував вбивством судді, яка раніше визнала його винним у вчиненні адміністративного правопорушення. Відтак, фігурант також підозрюється у вчинені злочину за ч. 1 ст. 377 ККУ (погроза вбивством щодо судді у зв’язку з її діяльністю, пов’язаною із здійсненням правосуддя).
Читайте також: Київський суд дозволив заарештувати ексзаступника Садового
Йому вже обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Триває слідство для встановлення та притягнення до відповідальності інших можливих учасників злочинної схеми.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині знайдено мертвою 16-річну дівчину
У рамках розслідування тіло неповнолітньої скеровано на експертизу для встановлення остаточної причини смерті
У Львові колишній працівник магазину викрав із сейфа крамниці виручку (ФОТО)
За крадіжку затримали 21-річного львів’янина, який раніше працював у цьому магазині
На Сумщині поліг у бою командир відділення стрілецького батальйону Василь Солтис з Радехівщини
Виконуючи бойове завдання із захисту Батьківщини у Сумській області, загинув житель села Монастирок-Оглядівський
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі
...канал втечі призовників.....Пишіть вже шо раби хтіли втекти..
Тільки після вироку суду людину можна назвати чи ухилянтом чи яким іншим порушником. Чи в Україні вже нема правосуддя ?
Адвокат з команди медведчука. Нарешті, бо вже три роки минуло. Привіт куму