Субсидії на опалювальний сезон 2024/2025: Кому потрібно подати нові документи
Опалювальний сезон 2024/2025: як отримати субсидії та кому потрібно подавати документи

Зовсім скоро стартує опалювальний сезон 2024/2025, які документи та кому потрібно подати.
За наявною інформацією, більшість домогосподарств, які вже отримували субсидії влітку, автоматично продовжать отримувати їх і під час опалювального сезону 2024/2025. Це стосується навіть тих, чия субсидія на літній період була нульовою. Користувачі пільг на оплату житлово-комунальних послуг також отримуватимуть субсидії автоматично, без додаткових звернень.
Однак у певних випадках подання нових документів є обов’язковим. Це необхідно, якщо субсидія призначається вперше, змінився склад осіб, зареєстрованих у домогосподарстві, соціальний статус або доходи, або якщо субсидія була відхилена на неопалювальний період через борги чи відсутність доходів. Також це стосується тих, хто потребує субсидії на придбання твердого палива, рідкого пічного палива або скрапленого газу.
Домогосподарства, які подадуть заяву на субсидію до 30 листопада 2024 року, отримають виплати, починаючи з жовтня. Документи можна подати через портал Пенсійного фонду, мобільний додаток, портал "Дія", або особисто у відділеннях ПФУ, ЦНАПах чи місцевих органах влади. Також є можливість відправити документи поштою.
varta1.com.ua: Новини

У Львові відбудеться «Скорботна коляда»
Щомісяця в останню суботу Львів вшановує Героїв України

До 50% чоловіків готові повернутися в Україну за умови вирішення питання з бронюванням
Для сприяння поверненню українців уряд планує створити за кордоном так звані Хаби єдності

Снайпера з Львівщини посмертно нагородили орденом «За мужність»
Снайпер зі Стрийщини посмертно нагороджений та присвоєно орден "За мужність"
Найкоментованіше
- Згідно з наказом Сирського близько 50 тис. військових усіх родів військ будуть переведені у Сухопутні війська
- У ЗСУ настала «криза дезертирства», – The Guardian
- Папа Римський закликав українську молодь «пробачати своїм ворогам»
- В Чернівецькому обласному ТЦК та СП помер чоловік: що відомо
- Скандальна Тетяна Крупа порушила умови перебування під вартою
Найчитаніше
- Згідно з наказом Сирського близько 50 тис. військових усіх родів військ будуть переведені у Сухопутні війська
- На Львівщині БЕБ повідомило про підозру 4 мешканцям за виготовлення та продаж підробок брендових свічок
- Львівщина не встигає оговтуватися від втрат: надійшла звістка про загибель у Курській області військового 1998 року народження
- Додому повернувся Воїн зі Львівщини, який понад два роки був у полоні
- На Житомирщині поховали 21-річного підривника Рівненського ТЦК: що відомо про загиблого
Коментарі